تبلیغات
موسیقیران - برای حسن کسایی ؛شهنواز نی دعا کنید


دستانی که کمک میکنند مقدس تر از لبانی هستند که دعا میکنند <<کوروش کبیر>>

هر که در این سرا درآید نانش دهید و از ایمانش مپرسید چه آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد <<شیخ ابوالحسن خرقانی>>

باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست <<کوروش کبیر>>

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 10 اردیبهشت 1391
برای حسن کسایی ؛شهنواز نی دعا کنید
 
 
برای حسن کسایی ؛شهنواز نی دعا کنید
به گفته فروغ بهمن پور حسن کسایی در وضعیت مناسبی قرار ندارد و هر روز بیماری ایشان وخیم تر می شود به طوری که در حال حاضر حتی قادر به صحبت کردن نیست .
فروغ بهمن پور ، روزنامه نگار و یکی از نزدیکان استاد حسن کسایی در گفتگو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین گفت : متاسفانه استاد در وضعیت مناسبی قرار ندارند و خبر امیدوار کننده ای ندارم .
این روزنامه نگار افزود : استاد 12 سال است که با این بیماری دست و پنجه نرم می کند و پارسال بیماری ایشان شدت گرفت و در حال حاضر حتی قادر به صحبت کردن نیست .
فروغ بهمن پور در ادامه گفت : متاسفانه بیماری ایشان با شیمی درمانی هم قابل کنترل نیست و روز به روز بیماری ایشان شدت پیدا می کند .
این روزنامه نگار خاطرنشان کرد: استاد کسایی در حال حاضر در منزل بستری هستند و به غیر از پزشک هیچ کس اجازه ملاقات با ایشان را ندارد .
فروغ بهمن پور در پایان گفت :من از تمامی مردم عزیز می خواهم که برای استاد نی ایران دعا کنند .طبقه بندی: اخبار موسیقی ایران، 
برچسب ها: برای حسن کسایی ؛شهنواز نی دعا کنید، حسن کسایی،
Share/Bookmark
ارسال توسط سعید
آرشیو مطالب
نظر سنجی
ساز مورد علاقه شما کدام است؟
صفحات جانبی
لینکهای ثابت
سایتهای مفید

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی